NA SPRZEDAŻ MASZT GSM I PARKING

cena: 690 000, powierzchnia 586 m2

Przedmiotem sprzedaży jest teren inwestycyjny o powierzchni 586 m2, na który składają się dwie działki o numerach geodezyjnych 10509/1 oraz nr 10514. Nieruchomość położona jest w samym centrum miasta Łomża (północno-wschodnia Polska woj. podlaskie), przy głównej arterii komunikacyjnej miasta Alei Legionów (droga wojewódzka nr 677 ) oraz Polowej i Sienkiewicza. Reprezentacyjna część miasta oraz doskonała dostępność komunikacyjna sprawiają, że możliwości prowadzenia działalności gospodarczej są szerokie.

Nieruchomość uzbrojona jest we wszystkie podstawowe media, tj. sieć: wodociągową, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, energetyczną, ciepłowniczą, telekomunikacyjną. Teren objęty jest Planem Zagospodarowania Przestrzennego symbol A57MUS-1, który umożliwia zabudowę śródmiejską.

Obecnie większa część działki wykorzystywana jest na prowadzenie działalności usługowej polegającej na wynajmie miejsc parkingowych. Na działce zlokalizowany jest stalowy maszt antenowy, który również wykorzystywany jest do celów zarobkowych. Utrzymanie nieruchomości jest dochodowe, tym samym przyszły właściciel, bez zaangażowania dodatkowego kapitału, może czerpać zyski.

Zapraszamy na prezentację nieruchomością

Kontakt:
tel. (86) 218 13 60
kom. 506 012 090

e-mail: negreskodom@wp.pl

zarządzanie nieruchomościami

Zarządzanie nieruchomościami

Profesjonalne zarządzanie i administrowanie wybudowanymi nieruchomościami

kup u nas na raty

Kup u nas na raty!

Oferujemy możliwość zakupu mieszkania na Raty

budujemy na Litwie

O firmie

Działamy w branży deweloperskiej 6 lat i specjalizujemy się w budowie i sprzedaży nowych budynków wielorodzinnych