u1.2(1)_6240b92c73162.jpg u2.2(1)_6240b92c7cf03.jpg u3.2(2)_6240b92c80377.jpg u4.3_6240b92c84276.jpg

O Firmie

Firma NEGRESKO powstała w 1988 roku. Jej podstawową działalnością jest sprzedaż hurtowa lodów, mrożonek i produktów spożywczych. Ważnym momentem dla „Negresko” sp. z o.o. był dzień zorganizowania Przedsiębiorstwa Deweloperskiego „Negresko – Dom” spółka z o.o. Przedsiębiorstwo to zostało zawiązane 29.12.2006 roku. Spółka powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na budowę lokali mieszkaniowych w Łomży.

Działamy w branży deweloperskiej 6 lat i specjalizujemy się w budowie i sprzedaży nowych budynków wielorodzinnych z garażami lub miejscami postojowymi w garażach wielostanowiskowych, lokali usługowych oraz domów jedno i dwurodzinnych. Oddaliśmy już ponad 100 mieszkań. Zobacz inwestycje Zrealizowane >> Aktualnie 60 mieszkań i 39 domów jest w trakcie realizacji. Aby zobaczyć listę realizowanych aktualnie inwestycji zobacz więcej >>

Wszystkie nasze projekty tworzymy z myślą o potrzebach i możliwościach naszych przyszłych Klientów i użytkowników lokali. Wychodzimy z założenia, że każda inwestycja, jaką realizujemy, ma budować zaufanie do naszej firmy. To również dzięki nam i efektom naszej działalności nasi Klienci mogą odnaleźć spokój i szczęście w nowoczesnych i komfortowych mieszkaniach - na ten wynik zawsze pracujemy z największym zaangażowaniem.

Nasze kilkuletnie doświadczenie i współpraca z wyselekcjonowanymi, renomowanymi partnerami, firmami budowlanymi, producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych gwarantuje wysoką jakość oddawanych, nowych mieszkań i nieruchomości, budowanych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz rzetelność i fachowość obsługi.

zarządzanie nieruchomościami

Zarządzanie nieruchomościami

Profesjonalne zarządzanie i administrowanie wybudowanymi nieruchomościami

kup u nas na raty

Kup u nas na raty!

Oferujemy możliwość zakupu mieszkania na Raty

budujemy na Litwie

O firmie

Działamy w branży deweloperskiej 6 lat i specjalizujemy się w budowie i sprzedaży nowych budynków wielorodzinnych