NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA W CENTRUM ŁOMŻY

cena: do uzgodnienia, powierzchnia 1053 m2

NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA W CENTRUM ŁOMŻY

(nieruchomość nie podlega opodatkowaniu VAT)

Przedmiotem sprzedaży jest teren inwestycyjny o powierzchni 1 053 m2, zabudowany budynkiem usługowo-biurowym.

Nieruchomość położona jest w samym centrum miasta Łomża (północno-wschodnia Polska woj. podlaskie), przy głównej arterii komunikacyjnej miasta Alei Legionów (droga wojewódzka nr 677 ) oraz Polowej i Sienkiewicza. Reprezentacyjna część miasta oraz doskonała dostępność komunikacyjna sprawiają, że możliwości prowadzenia działalności gospodarczej są szerokie. Obecnie nieruchomość przeznaczona jest pod siedzibę firmy oraz wynajem powierzchni usługowo-biurowych. Utrzymanie nieruchomości jest rentowne i nie przynosi strat.

Teren uzbrojony jest we wszystkie podstawowe media, tj. sieć: wodociągową, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, energetyczną, ciepłowniczą, telekomunikacyjną. Na nieruchomości znajduje się światłowód i jest możliwość korzystania z jego łącza.

Nieruchomość położona jest na terenie, objętym aktualnym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Łomża Dla Terenów Śródmieścia, Obszar P1, gdzie teren inwestycyjny został oznaczony symbolem A57MUS-1 tj. teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej
z usługami
. Zapisy MPZP są bardzo korzystne dla przyszłego inwestora zarówno pod względem możliwości zabudowy, jak i obsługi komunikacyjnej.

Budynek usługowo-biurowy (PU 1085,73 m2) znajdujący się na działce można wykorzystać do celów komercyjnych (wynajem, siedziba firmy itp.) lub zmodernizować zgodnie z upodobaniem przyszłego Inwestora. NEGRESKO Sp. z o. o. dysponuje wypracowaną i opracowaną spójną koncepcją zagospodarowania terenu zgodną z MPZP, którą kupujący nabywa wraz
z nieruchomością. Do dyspozycji przyszłego właściciela zostanie przekazany również kompletny projekt modernizacji (remontu) istniejącej zabudowy.

Wizualizacje i koncepcje do wglądu dla zainteresowanych kupnem nieruchomości.

Kontakt:

tel. (86) 218 13 60

kom. 506 012 090

e-mail: negreskodom@wp.pl

Zapytaj o tę ofertę

Captcha
zarządzanie nieruchomościami

Zarządzanie nieruchomościami

Profesjonalne zarządzanie i administrowanie wybudowanymi nieruchomościami

kup u nas na raty

Kup u nas na raty!

Oferujemy możliwość zakupu mieszkania na Raty

budujemy na Litwie

Budujemy na Litwie

Realizujemy inwestycje w stolicy Litwy - Wilnie